تولید محتوا

تولید محتوا به زبان انگلیسی

تولید محتوا به زبان انگلیسی یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای معرفی کسب و کار خود به دیگران به حساب می آید، به خصوص برای آن دسته از وب سایت هایی که قصد گرفتن مشتری و مخاطب خاص از آن سوی مرزها را دارند. امروزه بسیاری از مشاغل چه بزرگ و یا چه کوچک برای موفقیت در میدان رقابت و قد علم کردن علاوه بر حضوری فیزیکی، کسب و کار خود را نیز به دنیای غیر حضوری و مجازی برده اند تا بتوانند دایره جذب بازار هدف و مخاطب خود را دو و یا چند برابر نمایند. همان طور که می دانید دنیای مجازی محدود به یک منطقه و یا یک شهر خاص نمی باشد، این دنیا بی حد و مرز است از این رو یک حرفه در بستر اینترنت می تواند علاوه بر ایران در سایر نقاط جهان نیز برای صاحبان خود با کسب درآمد همراه باشد. با این حال خدمات رسانی و معرفی کسب و کار خود به مخاطبان در سایر نقاط دنیا بایستی در قالب محتواهایی با زبان های گوناگون صورت گیرد که به جرات می توان گفت انگلیسی یکی از بهترین این زبان ها به حساب می آید چرا که زبانی بین المللی و مادر است، از این رو اکثر افراد در سراسر دنیا با این زبان به خوبی آشنایی دارند.

تولید محتوا به زبان انگلیسی برای وب سایت هایی که می خواهند مخاطب بیشتری داشته باشند بسیار ضروری و کاربردی است اما ایجاد آن به همین سادگی نیست و بایستی مراحل تولید آن را به افرادی که در این حوزه مسلط و متخصص هستند سپرده شود تا نتیجه کار در نهایت ورود و جذب هر چه بیشتر مخاطب به طرف وب سایت باشد. حال با این مقدمه چینی که داشتیم می خواهیم بیشتر در مورد کاربردهای محتوا به زبان انگلیسی صحبت کنیم پس لطفا تا پایان این پست ما را همراهی بفرمایید.

کاربرد تولید محتوای اختصاصی انگلیسی برای توسعه کسب و کار

همان طور که در مقدمه این پست اشاره کردیم امروزه اکثر کسب و کارها با راه اندازی وب سایت هایی، روی به دنیای مجازی آورده اند تا بتوانند بهتر به رشد و تعالی در حرفه خود دست یابند. باید توجه داشته باشیم که وب سایت ها برای این که در نتایج مرورگرها بیشترین امتیاز را داشته باشند و مورد استقبال و بازدید از سوی مخاطبان قرار گیرند بایستی بهینه یا به اصطلاح سئوسازی شوند. با ایجاد صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جذاب و فریبنده هستند در واقع توانسته ایم که در عملکرد وب سایت خود موفق عمل نماییم.

مشاهده
ارکان مقاله نویسی

برای بهینه سازی وب سایت از روش ها و ترفندهای مختلفی می توان استفاده نمود که تولید محتوا یکی از موثرترین آن ها به حساب می آید. در ایجاد یک وب سایت موفق، تولید محتوایی با کیفیت و جذاب می تواند بیشترین تاثیر مثبت را بر روی ذهن و روان مخاطب بگذارد. محتوایی با کیفیت برای یک وب سایت به قدری مهم و حیاتی است که بسیاری از کارشناسان از آن تحت عنوان پادشاه یاد می کنند زیرا می تواند بر روی رتبه سایت به صورت مستقیم تاثیر بگذارد. به همین دلیل است که بسیاری از مدیران و صاحبان وب سایت ها سعی نموده اند که امور محتوایی خود را به دست افراد متخصص و مجرب بسپارند تا شاهد افزایش رتبه وب سایت خود در رنکینگ گوگل باشند. پس کاربردی که تولید محتوا به زبان انگلیسی می تواند به ارمغان بیاورد بالا بردن جایگاه و امتیاز وب سایت است و این یعنی کشاندن مخاطب بیشتری به سمت و سوی کسب و کار و حرفه خود. پس اگر می خواهید که کاربران اینترنتی بیشتری را به سمت تجارت و فعالیت خود جذب کنید با تولید محتواهایی با کیفیت وب سایت را برای موتورهای جستوجوگر به بهترین شکل بهینه سازی نمایید.

ترجمه محتوای فارسی به انگلیسی به صورت تخصصی

اگر می خواهید که تجارت خود را علاوه بر بازار داخلی به آن سوی مرزها نیز بکشاند و مخاطبانی فرا منطقه ای داشته باشید از بازاریابی به شیوه محتوایی غافل نشوید، این روش می تواند بهترین انتخاب برای معرفی کسب و کار شما به جامعه هدفتان باشد. بازاریابی محتوایی آن هم نه به زبان فارسی بلکه به زبان بین المللی انگلیسی که از کاربران گسترده ای برخوردار است می تواند موجبات موفقیت در کسب و کار را برایتان فراهم آورد. از آنجایی که بیش از 50 درصد از محتوای متنی وب سایت ها در جهان به زبان انگلیسی نوشته می شوند به کارگیری از این زبان در محتوای خود می تواند شانس دیده شدن وب سایت از سوی مخاطبان را بالا ببرد.

مشاهده
ارکان مقاله نویسی

بسیاری از مدیران وب سایت ها با توجه به اهمیت و نقش محتوای انگلیسی در رونق بخشیدن به کسب و کار خود، سعی می کنند محتواهایی را که به زبان فارسی به قلم نگارش درآورده اند را به بهترین شکل به زبان انگلیسی ترجمه کنند؛ اما این را به خاطر داشته باشید که ترجمه محتوای فارسی به انگلیسی به همین سادگی نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد و در واقع امری تخصصی و حرفه ای به حساب می آید که بایستی زیر نظر افراد مسط به این زبان به نگارش درآید تا بتواند آن طور که شایسته است تاثیر مثبت خود را بر روی مخاطب بگذارد. یک مترجم بایستی محتوایی تولید کند که بیشترین هماهنگی را با چهارچوب های زبان انگلیسی داشته باشد تا ساختار و در نتیجه کیفیت آن حفظ گردد. تمام نقل قول ها، ضرب المثل ها، تعبیرهای عامیانه می بایست به درستی به زبان انگلیسی ترجمه شوند تا جملات و مفاهیم برای مخاطب گویا و روشن باشد. برای دستیابی به چنین محتوایی نیاز به تجربه و تمرین است که اگر یک مدیر وب سایت در این زمینه از تجربه و مهارت کافی برخوردار نباشد یقینا نمی تواند موفق عمل نماید؛ به همین دلیل این کار تخصصی را لازم است به نویسندگانی که در این حوزه به صورت اختصاصی در حال فعالیت هستند سپرده شود.

کارشناس تولید محتوای انگلیسی

همان طور که اشاره کردیم کسب و کارهایی که می خواهند در بستر اینترنت و به صورت گسترده و بین المللی مشغول به فعالیت شوند استفاده از محتوای انگلیسی را بایستی از ضروریات کاری خود بدانند و همان طور هم که گفته شد تولید انواع محتوا به زبان انگلیسی قواعد و قوانین مربوط به خود را دارد از این رو می بایست تحت نظر افراد متخصص، مسلط به زبان انگلیسی و با تجربه صورت گیرد تا محتوایی جذاب و با کیفیت ایجاد گردد. وجود محتوایی روشن و واضح می تواند به مدیران وب سایت در جذب مشتری خارجی هر چه بیشتر، کمک نماید. پس با این اوصاف شایسته است که افراد برای وب سایت خود یک کارشناس تولید محتوای متخصص و مجرب استخدام کنند و با خیالی آسوده امور محتوایی خود را به وی بسپارند. وجود این قبیل از کارشناسان به دلیل برخورداری از ویژگی هایی از جمله مسلط بودن به زبان انگلیسی ( اعم از گرامر و املای کلمات)، آگاهی از قوانین سئو، شناخت فنون بازاریابی محتوایی و … می تواند صاحبان وب سایت ها را از مشکلات و چالش هایی در این زمینه دور نماید.

مشاهده
ارکان مقاله نویسی

انجام تولید محتوای انگلیسی توسط کانون تبلیغاتی فرمو

شما عزیزان اگر دارای یک وب سایت تخصصی هستید و می خواهید از طریق آن کسب و کار خود را به تمام نقاط دنیا معرفی کنید و از وجود کاربران خارجی در پیشرفت کاری خود نهایت استفاده را ببرید بایستی تولید محتوا به زبان انگلیسی را در راس امور مدیریتی خود قرار دهید چرا که این زبانی بین المللی است و می تواند کاربران پویا و فعالی را برایتان به ارمغان بیاورد. محتوا با مخاطب صحبت می کند و می تواند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر روی روح و ذهن مخاطب اثر بگذارد از این رو بایستی به گونه ای به قلم نگارش درآید که بتواند به خوبی نظر افراد را به سمت و سوی خود جلب نماید. تولید محتوا باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • مبتنی بر اصول سئو باشد.
  • ایده ای خلاقانه داشته باشد.
  • لیستی از کلمات کلیدی را در دل خود گنجانده باشد.
  • جذاب و گیرا باشد.
  • بر اساس نیاز کاربر خلق شده باشد.
  • به شرحی از کسب و کار بپردازد.
  • قوانین و قواعد نگارشی در آن رعایت شده باشد.
  • و …

برای دسترسی به چنین محتوایی بایستی تولید آن را به افرادی که در این زمینه سابقه کاری دارند و از تجربه لازم برخوردار هستند سپرده شود. در این ارتباط، شرکت ها و کانون های بی شماری در کشور وجود دارند که به خوبی قادراند تولید محتوا را به بهترین شکل ممکن انجام دهند؛ که یکی از معتبرترین آن ها کانون تبلیغاتی فرمو است. این کانون با برخورداری از تیمی مجرب و مسلط به تولید محتوا به زبان انگلیسی می تواند رونقی در کسب و کار را برای مدیران وب سایت ها به ارمغان بیاورد. پس شما عزیزان می توانید امور محتوایی انگلیسی خود را به دست تیم تبلیغاتی فرمو بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد تولید محتواهایی جذاب و با کیفیت بر روی وب سایت خود باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *