طراحی سایت

طراحی سایت صنعتی

با گسترش روز افزون استفاده از فضای مجازی و فراگیر شدن خدمات اینترنتی، کسب و کارهای بسیاری خدمات و محصولات خود را در این عرصه به مشتریان ارائه می‌دهند. صنعتگران و مشاغلی که در این زمینه فعالیت دارند، با طراحی سایت صنعتی می‌توانند گامی بزرگ در معرفی صنعت و خدمات خود به دیگران بردارند. با داشتن یک سایت حرفه‌ای و کامل می‌توانید محصولات خود را نه تنها در سطح کشور، بلکه به صورت بین المللی معرفی کنید. در این حالت مشتریانی از خارج از کشور نیز با صنعت و خدمات شما آشنا می‌شوند. در این مطلب به بررسی اهمیت، مزایا و دلایلی که باعث می‌شود به طراحی یک سایت صنعتی نیاز پیدا کنید، پرداخته می‌شود.

طراحی سایت صنعتی به صورت حرفه‌ای

طراحی سایت صنعتی به صورت حرفه‌ای

طراحی سایت صنعتی چه اهمیتی دارد؟

مشاغل صنعتی بزرگ و کوچک با حجم زیادی از هزینه‌ها اعم از دستمزدها، مواد اولیه و سایر هزینه‌ها رودررو هستند. برای پرداخت هزینه‌ها و رسیدن به سود لازم است که بتوانند مشتریان زیادی را برای محصولات خود بیابند. در صورتی که بتوانند خدمات خود را علاوه بر سطح داخلی، به مشتریان خارجی نیز عرضه کنند، سودآوری بالایی را برای خود به ارمغان می‌آورند. با داشتن یک سایت صنعتی حرفه‌ای و خوب می‌توانید به این نتایج دست پیدا کنید. با داشتن یک سایت و ارائه محصولات خود در آن، می‌توانید خدمات خود را در سطح جهانی معرفی کنید، کسب و کار خود را گسترش دهید و اعتبار شغلی خود را به خوبی بالا ببرید. البته باید توجه داشت که طراحی سایت صنعتی زمانی موثر است که توسط افراد حرفه‌ای در این زمینه طراحی و ساخته شود.

اهمیت طراحی یک سایت صنعتی حرفه‌ای

اهمیت طراحی یک سایت صنعتی حرفه‌ای

مزایای طراحی یک سایت صنعتی چیست؟

برای درک کامل مزایای داشتن یک سایت صنعتی بهتر است شرایط یک کسب و کار را زمانی که به صورت سنتی مشغول به فعالیت است با زمانی که در بستر اینترنت کار می‌کند را با یکدیگر مقایسه کنید. در این مقایسه به خوبی متوجه مزایای داشتن یک سایت حرفه‌ای و خوب برای کار خود خواهید شد. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از یک سایت صنعتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مشاهده
طراحی سایت فروشگاه لوستر و لوازم روشنایی

خدمات دهی نامحدود

با استفاده از یک سایت برای کسب و کار خود می‌توانید به صورت 24 ساعته در هر روز هفته خدمات خود را به مشتریان عرضه کنید. مشتریان بدون نیاز به اتلاف وقت می‌توانند در کمترین زمان با خدمات شما آشنا شوند و محصولات را بررسی کنند. همچین با طراحی یک سایت صنعتی محدودیت‌های جغرافیایی دیگر مانع کار شما نیست. در نتیجه افراد زیادی از هر نقطه این دنیا می‌توانند به مشتری شما تبدیل شوند.

امکان برقراری ارتباط با مشتری

با طراحی سایت صنعتی به صورت اختصاصی می‌توانید بخش‌‌های مختلفی را در نظر بگیرید که یک ارتباط دوجانبه بین شما و مشتریان برقرار شود. به این منظور اطلاعات ارتباطی خود را به صورت مستقیم برای مشتریان درج می‌کنید. همچنین می‌توانید بخشی را در نظر بگیرید که مشتریان اطلاعات ارتباطی خود را وارد کنند تا از سمت مجموعه شما با آن‌ها به صورت مستقیم ارتباط برقرار شود. با قرار دادن بخشی مبنی بر نظرات، انتقادات و پیشنهادات نیز می‌توانید به صورت مستقیم نظرات و مسائل مهم مورد نظر مشتریان را دریافت کنید و جهت خدمات دهی بهتر مورد استفاده قرار دهید.

مزایای طراحی یک سایت صنعتی چیست؟

مزایای طراحی یک سایت صنعتی چیست؟

درج نمونه کارها

در گذشته برای معرفی خود به افراد و عرضه محصولات، صاحبین مشاغل مجبور بودند که نمونه محصولات یا کاتالوگ‌های صنعتی از خدمات خود را به صورت حضوری به افراد عرضه کنند و این کار بسیار سخت و زمانبر بود. با داشتن یک سایت مخصوص می‌توانید انواعی از نمونه کارها، محصولات و خدمات خود را در کمال سادگی به مشتریان ارائه دهید.

مشاهده
طراحی سایت مشابه دیجی کالا را از ما بخواهید.

هزینه‌های تبلیغاتی کمتر و بازخورد بیشتر

بسیاری از افراد برای معرفی برند خود و جذب مشتریان بیشتر، باید هزینه‌های زیادی را در مسیر تبلیغات صرف کنند. که در نهایت ممکن است با جذب چندانی نیز مواجه نشوند. اما با طراحی سایت صنعتی و انجام تبلیغات در بستر فضای مجازی، به راحتی می‌توانید صنعت خود را به افراد زیادی معرفی کنید و بدون صرف هزینه سنگین، افراد بسیاری را به مشتریان خود تبدیل کنید. در نتیجه جذب مشتری بیشتر و کسب بازخورد بالا با کمترین هزینه برای شما به وجود می‌آید.

معرفی برند با طراحی سایت صنعتی اختصاصی

معرفی برند با طراحی سایت صنعتی اختصاصی

البته باید توجه داشت همگی این موارد و بازخورد مثبت در صورتی به خوبی نتیجه بخش است که عملیات طراحی سایت توسط افراد حرفه‌ای صورت بگیرد. سایت شما باید به صورت تخصصی بهینه سازی شود و با شیوه‌های حرفه‌ای سئو سایت به خوبی انجام گیرد. در آژانس دیجیتال مارکتینگ فرمو این خدمات با بهترین شرایط و هزینه برای شما انجام خواهد گرفت.

داشتن سایت صنعتی و حذف واسطه‌ها

اگر به دنبال کسب یک ارتباط مستقیم با مشتریان خود هستید، بهتر است بدانید با داشتن یک سایت صنعتی می‌توانید واسطه‌های میان خود و افراد را کنار بزنید و به صورت مستقیم به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهید. افراد از طریق مراجعه به سایت شما می‌توانند محصولات را مورد بررسی و پایش قرار دهند و سپس اقدام به ثبت سفارش کنند. بنابراین اگر می‌خواهید که ارتباطی مستقیم و بدون واسطه با مشتریان را به دست آورید، حتما به سمت استفاده  از خدمات طراحی سایت صنعتی بروید.

هزینه‌های طراحی سایت صنعتی باکیفیت بالا

هزینه‌های طراحی سایت صنعتی باکیفیت بالا

هزینه طراحی یک سایت صنعتی چگونه است؟

برای تعیین هزینه طراحی سایت نمی‌توان یک نرخ مشخص را اعلام کرد. چرا که موارد بسیاری وجود دارد که باعث می‌شود نرخ طراحی کم یا زیاد شود. به همین خاطر نمی‌توان هزینه‌ای را به صورت پیش فرض بیان کرد. برای دستیابی به هزینه مشخص می‌توانید به مشاوران حاضر در مجموعه فرمو مراجعه کنید و با توضیح فاکتورهای لازم درباره سایت مدنظر و نکات مهمی که در نظر دارید، میزان هزینه حدودی را دریافت کنید. باید توجه کنید که داشتن یک سایت حرفه‌ای و اختصاصی هزینه‌های خاص خود را در پی دارد اما بازخوردها و نتایجی که از داشتن سایت برای شما به وجود می‌آید، بسیار ارزشمند است. در واقع نتایج به دست آمده در مقابل هزینه‌ها  اصلا به چشم نمی‌آید. به همین خاطر بهتر است با صرف هزینه مناسب برای طراحی سایت صنعتی، یک مسیر مستقیم و پر ثمر را برای کسب و کار خود به وجود آورید.

مشاهده
طراحی سایت زیارتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *