اخبار شبکه های اجتماعی

نکات جالب در مورد اینستاگرام

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی بسیار محبوب در سطح جهانی است. هر شخص به طور میانگین روزانه یک ساعت از وقت خود را صرف گشت و گذار در این شبکه و بازدید از اکانت های داخلی و خارجی می نماید.

اینستاگرام به طور معمول با در اختیار داشتن جایگاه دوم پس از فیسبوک، عنوان دار شلوغ ترین و پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی را از آن خود کرده است. این امر را می توان از تعداد اکانت های فعال در این شبکه که به صورت ماهانه به بیش از یک میلیارد عدد می رسد، دریافت.

فعالیت برند های مختلف و معتبر در این شبکه پرمخاطب، موجب شده تا بتوان شاهد فالو و دنبال کردن این برند ها توسط مخاطبین و کاربران این فضا بود.

نقطه قرمز کنار پروفایل اینستا

در صورتی که پس از ورود به اینستا این شبکه محبوب، شاهد رویت یک نقطه قرمز کوچک در کنار پروفایل خود باشید، می توانید با کلیک بر روی این نقطه، از پیام های جدیدی که مخاطبین شما در اینستا منتشر کرده اند، مطلع شوید.

نقطه قرمز به معنا نوتیف یا اطلاع رسان است. در صورتی که این شبکه بر روی گوشی هوشمند نصب شده باشد، با کلیک روی نقطه قرمز رنگ، از جدید ترین ویدیو ها، عکس ها و یا عکس نوشته های منتشر شده مطلع خواهید شد.

استفاده دو نفر از یک اکانت اینستاگرام

آیا دو نفر می توانند به صورت هم زمان از یک اکانت در اینستاگرام استفاده نمایند ؟

اینستاگرام هم چون بسیاری از شبکه های دیگر بر پایه حفظ حریم شخصی افراد طراحی و ساخته شده است. این موضوع ایجاد کننده برخی محدودیت ها در زمینه استفاده هم زمان دو نفر از یک اکانت خواهد بود.

مشاهده
مخفی کردن تعداد لایک ها در ورژن جدید اینستاگرام + بررسی دقیق

اما قطعا راه هایی نیز وجود دارند که بتوان با انتخاب آن ها به صورت هم زمان از یک اکانت مشترک استفاده نمود. در صورتی که دو نفر صاحب یک برند یا سازمان و یا مجموعه تجاری باشند، اینستاگرام به طور حتم راه مناسبی را برای فعالیت هم زمان در آن اکانت تعریف خواهد نمود.

ساخت یک اکانت مشترک، استفاده از یک شماره همراه و در اختیار داشتن رمز ( پسورد ) این امکان را به صاحب اکانت می دهد که به صورت مشترک با دیگری در اینستاگرام فعالیت نماید.

چیزهایی که از اینستاگرام نمیدانیم

کاربران شبکه اجتماعی موثر اینستاگرام، گاهی اطلاع کمی از نحوه فعالیت این شبکه در اختیار دارند. در ادامه به بازتاب برخی از جذاب ترین نکات جالب در مورد اینستاگرام می پردازیم.

  • اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب است.
  • ایموجی قلب یکی از پرطرفدار ترین ایموجی ها در این شبکه می باشد.
  • بیش از 60 درصد از کاربران، حداقل یک بار خرید از اینستاگرام را تجربه کرده اند.
  • به طور میانگین بیش از 900 هزار مجموعه و یا فرد تبلیغ کننده در اینستاگرام مشغول به کارند.
  • روزانه بیش از 70 میلیون عکس در این شبکه به اشتراک گذاشته می شود.

1 دیدگاه در “نکات جالب در مورد اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *