طراحی سایت و سئو تعمیرات لوازم خانگی

طراحی وب سایت شرکت ماهان برتر

امروزه با توجه به گرایش مردم به سمت و سوی اینترنت، صاحبان کسب و کار هم متمایل شدند که حرفه خود را در این بستر معرفی کنند.

مجموعه ماهان برتر به صورت فوق تخصصی روی تعمیرات لوازم منزل، اعم از یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکرویوو و … دارد که این خدمات داخل سایت معرفی  شده اند.

سئو این سایت هم خیلی سریع شروع به رشد نمود و بعد از 2 ماه در بعضی از کلمات به صفحه اول گوگل و در بعضی دیگر در صفحه دوم رسید که در این مدت کم در نوع خود بی سابقه میباشد.

تعداد رقبای بالا در این صنعت و همچنین درخواست های اختصاصی کارفرما این طراحی و سئو را به بهتر شدن آن کمک کرد.

تصمیم بر این شد این سایت با استفاده از تکنیک تقارن و نظم فوق العاده بالا در ظاهر طراحی شود و با استفاده از فونت خوانا به مخاطبین کمک کنیم، زیرا اکثر قسمت های این سایت به صورت متن میباشد.

به دلیل سرچ  های زیاد مردم در مورد گارانتی و همچنین ایرادات و خطا های به وجود امده در وسایل خود تصمیم گرفتیم ابتدا روی این مطالب کار نموده و با استفاده از ابزار های مختلفف عناوین بسیار جذاب و جدیدی برای این کار و سایت استخراج نمودیم، این تنها نیمی از این راه بود ما بقی آن تولید محتوا های انجام شده توسط تیم تولبید محتوای فرمو که متشکل از چندین نویسنده خبره میباشد و همچنین سئو خارجی کمک زیادی به این سایت نمود

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید