تبلیغات, شبکه های اجتماعی, مقاله

بررسی و راهنمایی دریافت صد در صد تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام نشانی است که در کنار نام  حساب اینستاگرام در پروفایل  و هنگام جستجو ظاهر می شود. این بدان معناست که اینستاگرام معتبر بودن حساب کاربری را تایید کرده است. تیک آبی اینستاگرام به افراد کمک می کند تا راحت تر چهره های عمومی، افراد مشهور و مارک های مورد نظر خود را پیدا کنند. به بیانی ساده این تیک آبی  تایید می کند که حساب کاربری مورد نظر مربوط به یک چهره مشهور، معمولی و یا یک برند معتبر است یا خیر؟  به عنوان مثال،  این تیک  به شما کمک کند  تا با یک نگاه تفاوت بین  حساب یک شخص مشهور را با  طرفدار شخص مشهور تشخیص دهید. در مورد برندها نیز این نشان به شما کمک می کند تا در دام کلاهبردان نیافتید و برند مورد علاقه را به درستی و با امنیت دنبال کنید.

 

"بررسی

 

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

شاید تیک آبی اینستا تنها نشانه ایی برای مشخص کردن وضعیت حساب کاربری باشد. اما علاوه بر این، نشان می دهد که اینستاگرام برای کاربران خود ارزش قائل شده است و آنها را محترم می شمارد. به همین دلیل به افراد سودجو اجازه نمی دهد با سوء استفاده از شهرت و اعتبار عده ایی، زمینه برای فریب تعداد کثیری از کاربران فراهم شود. به همین دلیل فقط محبوب ترین و تاثیرگذارترین  حساب های اینستاگرام تا به حال آن را دریافت کرده اند. در حقیقت باید بدانید که گرفتن این تاییدیه در اینستاگرام بسیار دشوار است. برای این منظور گروه تبلیغاتی فرمو با بهره گیری از نیروی با تجربه به شما در گرفتن این تاییدیه کمک خواهد کرد. برای این منظور کافی است با شماره 09197535470 جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید. 

مشاهده
آموزش افزایش عمر باتری گوشی در فصل سرما ( تست شده )

"<yoastmark

تیک آبی اینستاگرام را چگونه بگیریم؟  

برای گرفتن تیک آبی اینستا در مرحله اول باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر بیش از یک حساب Instagram دارید، مطمئن شوید که وارد حساب کاربری شوید که قصد گرفتن تاییدیه آن را دارید.  در مرحله بعد بر روی آیکونی که در سمت راست صفحه قرار دارد، ضربه بزنید تا باز شود. اگر تنظیمات بر اساس زبان فارسی است، این آیکون در سمت چپ نمایش داده می شود. از منوی باز شده Setting را انتخاب کنید و روی Account ضربه بزنید. از این منو گزینه Request Verification  ( درخواست راستی آزمایی)  را انتخاب کنید. در این مرحله فرمی برای شما به  نمایش گذاشته می شود که باید با دادن اطلاعات آن را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم بر روی گزینه Send ضربه بزنید تا درخواست شما ارسال و مورد بررسی واقع شود. پس از گذشت چند روز اینستاگرام به درخواست شما پاسخ خواهد داد. پاسخ را می توانید در همان حساب کاربری مشاهده کنید.

 

"<yoastmark

تیک آبی اینستا نشانه چیست؟

تیک آبی اینستاگرام این اطمینان را می دهد که افراد می توانند هنگام جستجوی یک شخص مشهور یا تاثیرگذار، حساب صحیحی را پیدا کنند. در این حالت دیگر خبری از حساب طرفداران، حساب های جعلی ( فیک) و … نیست. اگر شما یک فرد عادی هستید، هیچ دلیلی وجود ندارد که کسی حساب کاربری شما را جعل کند. در این حالت از نظر اینستاگرام شما نیازی به دریافت تیک آبی ندارید. بیشتر شبکه های اجتماعی دیگر نیز از نمادهای تأییدی برای مشخص کردن وضعیت حساب کاربری افراد استفاده می کنند.

مشاهده
استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

ممکن است این علائم تا حدودی شبیه هم باشند. برای مثال  فیس بوک و اینستاگرام، یک طرح تأییدیه مشابه را اجرا می کنند. آنها برای این منظور از یک نماد سفید بر روی یک زمینه آبی استفاده کرده اند. توییتر از سال 2009 سیستم تأیید نمایه خود را اجرا کرده است. پینترست نیز به همین ترتیب، افراد مشهور و تاثیرگذار را تایید کرده است . دانستن معنای این نشانه ها مهم است.  شبکه های اجتماعی آنها را صرفا برای نشان دادن وضعیت حساب کاربری طراحی نکرده اند. آنها این نشانه ها  را برای تایید اصالت بوجود آورده اند. این امر بدان معنا است که اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی تلاش کرده اند تا مطمئن شوند، شما دقیقا همان کسی هستید که ادعا می کنید. به این ترتیب در پی ثابت کردن وفاداری خود به کاربران است.

"<yoastmark

تیک آبی جعلی اینستاگرام

معمولا افرادی به دنبال تیک آبی جعلی اینستا می روند که از شهرت زیادی برخوردار نیستند. برای این منظور باید خودتان برای خودتان صفحات فیک و جعلی بسازید. باید فعالیت های زیادی در این صفحات جعلی داشته باشید. با این روش به اینستاگرام ثابت می کنید، صفحات فیک زیادی با نام شما در حال فعالیت هستند و شما جزء آن دسته از افرادی هستید که برای نشان دادن هویت واقعی خود نیاز به تیک آبی اینستاگرام دارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *